ליצירת קשר

  צמחייה מלאכותית בלובי הבניין המשותף

  כיום, רוב הבניינים החדשים כוללים לובי גדול, מעוצב ועם אלמנטים שונים כדי להפוך את החלל המשותף שהוא גם הכניסה לאזור מזמין בעל מראה מודרני.

  התוספת של צמחייה מלאכותית היא הטא'צ הסופי של הלובי, בחירה נכונה של צמחייה מלאכותית ומיקום נכון בהתאם לגודל הלובי ולשאר האלמנטים יכולה לתת לנו שדרוג משמעותי ללובי.

  דגש חשוב הוא לבחור את הכדים והצמחים המתאימים מבחינת הגודל, הצבע וההשפעה של הפריט על שאר הלובי כדי לקבל את התוצאה המקסימלית, רוצים שנעזור לכם לתכנן את מיקום ובחירת הצמחייה?

  בעץ בכפר אנחנו שמים דגש על בחירת המוצרים בהתאם לעיצוב של הלובי שלכם על מנת לספק לכם את המוצרים שתוכלו להפיק מהם את המרב.

  קיים אצלנו מגוון ענק של צמחייה מלאכותית, החל מעצים גבוהים ועד צמחייה נמוכה , כמובן לכל עץ נתאים את הכד המתאים לו.

  אם גם אתם רוצים לשדרג את הלובי אל תהססו ליצור איתנו קשר. צרו קשר.

  ליצירת קשר

   בלוג נוספים

   השכרת ציוד נוי לאירועים

   עץ בכפר מציעה לכם פתרונות יצירתיים בתחום השכרת ציוד נוי לאירועים. בימינו המודרניים השכרה הופכת לאותנטית ומשתלמת מכל פתרון אחר – מה גם שאתם לא צריכים להתרוצץ כאשר האלטרנטיבה רק לבחור ואת כל השאר אנחנו...

   עציצים חיים או מלאכותיים למשרד שלנו?

   אז החלטתם להוסיף קצת אווירה ירוקה למשרד ואתם מתלבטים האם להוסיף צמחייה אמיתית או מלאכותית... גם אנחנו יודעים שצמחים חיים נותנים אווירה אחרת ונראים מצוין! אבל צמחים חיים דורשים טיפול, השקיה, לא תמיד נראים בשיאם וגם...

   הרשמו לניוזלייטר שלנו והשארו מעודכנים בכל המבצעים


    אישור קבלת אימיילים פרוסמיים
    בניית חנות וירטואלית