ליצירת קשר

  צמחייה מלאכותית בלובי הבניין המשותף

  כיום, רוב הבניינים החדשים כוללים לובי גדול, מעוצב ועם אלמנטים שונים כדי להפוך את החלל המשותף שהוא גם הכניסה לאזור מזמין בעל מראה מודרני.

  התוספת של צמחייה מלאכותית היא הטא'צ הסופי של הלובי, בחירה נכונה של צמחייה מלאכותית ומיקום נכון בהתאם לגודל הלובי ולשאר האלמנטים יכולה לתת לנו שדרוג משמעותי ללובי.

  דגש חשוב הוא לבחור את הכדים והצמחים המתאימים מבחינת הגודל, הצבע וההשפעה של הפריט על שאר הלובי כדי לקבל את התוצאה המקסימלית, רוצים שנעזור לכם לתכנן את מיקום ובחירת הצמחייה?

  בעץ בכפר אנחנו שמים דגש על בחירת המוצרים בהתאם לעיצוב של הלובי שלכם על מנת לספק לכם את המוצרים שתוכלו להפיק מהם את המרב.

  קיים אצלנו מגוון ענק של צמחייה מלאכותית, החל מעצים גבוהים ועד צמחייה נמוכה , כמובן לכל עץ נתאים את הכד המתאים לו.

  אם גם אתם רוצים לשדרג את הלובי אל תהססו ליצור איתנו קשר. צרו קשר.

  ליצירת קשר

   בלוג נוספים

   חשיבות עיצוב נכון לבית

   בית הוא לא רק הקירות המקיפים אותו. הוא שיקוף של הדיירים שלו, שמכיל אותם ומקבל את הסגנון והאופי שלהם. לעיתים הבית יפה ומרשים מבחוץ אך כשנכנסים פנימה נתקלים בעיצוב שהורס את כל הרושם הראשוני. זה...

   שדרוג חלל המשרד בעזרת צמחייה מלאכותית

   שדרוג חלל המשרד בעזרת צמחייה מלאכותית צמחים מלאכותיים המשדרגים כל חלל הם הבשורה הדקורטיבית ליצירת חזות מרשימה של המשרד. כיום ניתן לראות צמחייה מלאכותית בכל מקום והצבתה טומנת בחובה הרבה יתרונות, והיא בהחלט התוספת המושלמת לכל...

   הרשמו לניוזלייטר שלנו והשארו מעודכנים בכל המבצעים


    אישור קבלת אימיילים פרוסמיים
    בניית חנות וירטואלית
    דילוג לתוכן